O firmie

Podstawowym filarem działalności firmy Korporacja Kapitałowo-Produkcyjna „Metal-Product” Sp. o.o. jest produkcja kołnierzy ze stali kwasoodpornej oraz stali czarnej. Wykonujemy kołnierze zarówno normowe jak i kołnierze specjalne wg wymagań naszych klientów. Dodatkowo w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć zwężki symetryczne, niesymetryczne oraz rury zwijane.

Firma współpracuje z wieloma partnerami zarówno w kraju jak i za granicą. Głównymi kierunkami exportowymi są: Niemcy, Holandia, Norwegia, Finlandia, Austria, Włochy, Litwa oraz Stany Zjednoczone.

Poza produkcją kołnierzy, zwężek i rur firma Korporacja Kapitałowo-Produkcyjna „Metal-Product” zajmuje się również handlem blachami, rurami oraz armaturą przemysłową.

Korporacja Kapitałowo-Produkcyjna METAL-PRODUCT istnieje od 1993 roku. Od samego początku istnienia firmy staramy się dostosowywać do potrzeb naszych klientów zapewniając rzetelną i fachową obsługę oraz realizując zlecenia w bardzo krótkim czasie z zachowaniem wysokiej jakości naszych produktów.

Od 15 września 2003 pracujemy w Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001 :2000. Dążymy do doskonalenia Systemu Zarządzania przez spełnianie wymagań prawnych, technicznych oraz oczekiwań Klienta.